Chovatelská stanice Ninya Órë

Valentýnský coursing s RR-sportem 14.2.09

V sobotu jsme naložili naši new káru - alias "čoklo-kolo-bus" (jelikož to bude páníkovo auto na kola, do práce a pro spoustu psů a našich kámošu, neb je 6timístné)6ti lidičkama - já, Majkl, Kačka, Jára, Kačka, David a psama - Niobe, Amoš,Freya, Spice, Zippy a Gail a vyrazili jsme do Svitav na běháníčko... No u nás svítilo sluníčko, sem si říkala jak to vyšlo s počasím, ale za Svitavama sněžilo a brrrrrr zimááá... No nic,Nínu jsem šoupla ke Kačce Vlčkové do tepla do "přejímkové"místnosti. No ale najednou kačka volá "utekla nám Niobka" ... a já že kam jako.. hledám a kde myslíte že jsem ji našla...I když na této dráze byla poprvé a nezná to tu, uslyšela svištět zkušební "jízdu" naviaku se střapečkem a už ho hnala, lumpíka! pěkně si dala půlkolečko než jsem ji odchytla a ona happy že zabila střapec.... :-D ! No tak když jsme ukotvili Nínu začlo se běhat. Běhal každy pesan sám, neb to byl závod - měřil se čas. prvně běžela Gailinka, kt to moc šlo, ale jelikož je to bullík tak dáva vše do první rovinky a pak už nemůže, tak trochu zpomalila,a le zase se na pokyn paničky rozhoupala a zakillovala krásně!gailinka byla ze štěnátek 6!Gratulujem!Zaběhla si i malinká zippy, a dokonce vyhrála 3tí místo ve štěnatech !Pak běžela Freyunka ve fenách a ta byla opravdu rychlá a krásně běžela! Byla 7 šikulka naše!!! Pak si zaběhla Spice a po nich šel ve psech Amík. Ten běžel taky krásně, rychle a pěkně makal,v hlubším sněhu, pěknej áhul..Bylo to moc pěkný se na ty makající psiska koukat !!! Am byl ze psů 6tý! Gratulujem všem! A děkujem Vlčákům a RR-sportu (www.rr-sport.cz ) za organizaci.. dííík bylo to bájo a jedem zas !!!!!!!

Fota - od Kristýnky : http://puzzle.rajce.idnes.cz/Valentynsky_Coursing_s_rr-sportem_Svitavy....14.2.2009/#album a Kačky s davouchem : http://cou-shi.rajce.idnes.cz/14.2.2009_Valentynsky_coursing_Svitavy/#album - jim jsem pár fotek našich psů šlohla...díky holky... : http://amnio.rajce.net/Valentynsky_coursing

Kopírování textů a fotek z těchto stránek je bez svolení autora zakázáno !!!