Chovatelská stanice Ninya Órë

Camp 07

27.08.2008 18:51

 

Camp 2007


 

Na camp jsme vyrazili v pátek z Prahy já, Majklik+Am a Nio a teta Domča s Gezánkem.Amíček byl zaskládanej v kufru, Ní pood nohama spolujezdce a Gza se vyvaloval na Domči :-) na zadních sedačkách.... Přijeli jsme k ním do Staráku, najedli se maminčina výborného obídku a frčeli na chajdu-Stará Voda u Světlé Hory. Vybalili jsme se a padli únavou po cestě.

v sobotu ráno jsme postavili stany na zahrádce (neb chatka není nafukovaci a s pejskama co měli přijet bysme se nevešli a pánečkové své mijášky venku samotné spát nenechají :o) !!!). Kolem poledne dorazila Renča s Fáčkem (VOK) a po obídku jsme vyrazili na dráhu na 1.trénink. Amoneček běžel krásně-jako vždy :-) ! Nína běžela poprvé v páru-s bulterierkou. Fenečka byla lehčí a tak Níně zdrhla, ale malá to nevzdávala a cupkala než narazila na koňské koblížky, tak si pár zobla a fičela ke killu, ten byl opět dokonalý :-)). Gezánek běžel taky mooc pěkně a byl tak natěšenej že z něj byla Domča téměř na infarkt :-) ! Amíček si taky zaběhl s Gezánkem, moc jim to spolu slušelo :o) ! Večer jsme si rozdělali oheň a opíkali supr prošpikované česnečkem klobásky a buřtíky,popíjeli vínko a Renčinu supr slivovičku :-) ! Pak se všichni odebrali do stanu. Bylo to fajn, měli jsme veškerý komfort, neb jsme měli místo karimatek na zemi matračky a peřiny, ale přesto mě k ránu popadl malý astmatický zachvat, tak jsem od té doby spávala v chatě.

V neděli jsme jeli na 1. vycvik - vedla ho Marťa od RR Centíka, a jí patří obrovské dík za podporu a důvěru kt. do nás vkládala. Amošek cvičil celkem dobře až na odložení, v tom mi - byť ho má parádně zmáklé- nechtěl zůstat. Nio a Gezánek cvicili s páníkama v "začátečnicích". Poté jsme si jeli na chajdu odpočinou a odpoledne dovezla Renča na návštěvu i Vendu s Afrou (RR).  Večer jsme si dojeli na Harmonii nejen poklábosit ale taky spapkat grilované masíčko :-) !

V pondělí se běhal další trénink, bohužel pro Amíčka poslední, neb si při prvním běhu ošklivě rozřízl tlapku... Zjistila jsem to podle obrovské kaluže krve pood jeho tlapkou... Díky Verunky od RR Bony a Renči jsme mu tlapinku ošetřili a už měl chudáček malej až do konce kempu po běhání, výletování a dovádění s pejskama... :-( ! Konečně za námi dorazila Dany s vlkodavkama :-) !a odpoledne jsme se jeli všichni -bez Ama- koupat na Hartu.. Domeček konečně viděl  co je ta Harta zač a jak je nádherná - slibovala sem Domči totiž už 3roky že ji na Hartu vezmu.. :o) !

Uterek byl opět cvičící... Ale Amíček se mi začal na cvičícím place strašně plašit, jakoby měl z prostředí stres a bál se že ho při povelu "lehni zustaň " opustím, začal se pomě plazit a pak zdrhnul za pánečkem a skočil mu na klín, to jsem se rozhodla že na žádné zkoušky nepůjdem a uděláme je v Amonkovi lépe vyhovujícím prostředí, kde se nebude plašit....V 19.h byl lovecký výcvik, kde se Nio poprvé setkala s barvou... musím hrdě říct že šla uplně perfektně :-) !!!

Středeční cousing se také vydařil, malá běhala jen půlky dráhy a to jí moc vyhovuje, zvládá to skvěle a ten její kill je prostě dokonalý :-) !Odpoledne jsme jeli do Bruntálu, kde jsme nakonec zkončili v cukrárně a mlsali :-)! Večer jsme u táboráku popíjeli vínko až do brzkých raních hodin...velkou diskuzí jsme úplně zapoměli na čas :-)) !

Ve čtvrtek jsem se jela podívat na zkoušky ZZO - Dany s vlkodavkama je dělali a byly moc šikovné - Beruška je zvládla levou zadní a Blonďáček si je přijde někdy zopáknout, aśi čeká až na Amonka, že půjdou ruku v ruce :-)!!! Po zkouškách jsme chtěli jít na vychajdu, ale začalo pršet.Odpoledmne bylo ve znamení natírání plotu na chatě ! UFFF zvládli jsme tooo !!! :-) Je natřeno !

V pátek - to už nám musela odjet Dany s holkama :o( - jsme se zase koukli na zkoušky ZOP a pak jsme jeli na výlet na Andělskou na Anaberk - jela s námi i Bonynka(RR s Verčou a Radom a Laďka s Ronym (RR) a Venda s Afrou (RR). Páneček jel s Karlosem na skály a Amoneček brouček zůstal doma... Rony se zamiloval do Níny a tak ji pořád obletoval a olizoval ouška a krčík... malá byla úplně mokrá.. to byla asi předzvěst že nakonec budeme mokří VŠICHNI.... Když jsme se z Anenského vrchu vraceli chytl nás slejvák jakej sem snad nezažila.. Opravdu, takto mokrá jsem snad nebyla... Rozhodli jsme se že si za takové to zmoknutí zasloužíme oběd a jeli jsme do penzionku Mariana na luxusní mňamku ! Večer jsem odjela do Bruntálu na rozlučku se svobodou mé kamarádky.

V sobotu pro mě přijeli do Bruncku a jeli jsme na trénink-poslední a Níny nejvydařenější. Nechali jsme ji běžet samotnou a celou dráhu... Nejprve bleskový start, pak trochu zpomalovala a pak začala vystavovat střapeček, číhala, ale zase se rozjela a konec byl fakt dojemný, neb jí téměř všichni lidé co na běh koukali povzbuzovali, volali "běěěž" a drželi palce a jakmile naše hérečka zakillovala tak všichni začli tleskat :-))) ! No pak jsme se jeli zase napapkat na Marianu a odtud nám už odfičela směr domov naše milovaná Renča s Falinkou (kt.po dobu cämpu začala mít Amíčka ráda... hurááá :-) !My jsme s Domečkem ještě strávili poslední noc na chatě a v neděli jsme vyrazili do Prahy.

Děkujeme našim milovaným holkám za společnost na chajdě a Barči a celému MSC za supr campík a příjemně strávený týden :-)

fota : 

přejeme pěkné pokoukáníčko :-) : https://album.volny.cz/amnio2/browse.php?album_id=91595&browse_page=0 , https://album.volny.cz/amnio3/browse.php?album_id=91603&browse_page=0

Kopírování textů a fotek z těchto stránek je bez svolení autora zakázáno !!!

Vytvořeno službou Webnode

TOPlist