Chovatelská stanice Ninya Órë

camp 08

27.08.2008 19:03

 

MSC CAMP 2008

  

sobotu jsme přijeli z Olomouce na chatičku ve Staré Vodě já,Majkl a Domča s Amem, Nio a Gezánkem.Jirka s Freyunkou nás už čekal.

 

neděli byl první coursingový trénink. Bylo krásné počasí a supr atmoška ! Dorazili také Wandelméráci - Daša s Liborem a dětmi a s RR holkama Artemis a Bazou. Po tréninku jsme všichni i s Wandelmérákama odjeli k nám na chajdu, kde jsme grilovali, opékali a odpočívali na travičce na zahrádce. Psiska si pohráli spolu i s malou Lucinkou – jako například Freya, kt. dělala Lucce „myčku“ po jídle čokolády, kdy měla Lůca celou pusinku zamatlanou J !!

Obrazek

pondělí v 8 ráno jsem se s Domčou a AmNio vydala na dětský tábor v Jánských koupelích, nedaleko Slezské Harty. Sem mě pozvala známá z Olmiku, abych ukázala dětem pejsky, něco jim o nich povykládala a ukázala něco z canisterapie ! Bylo to moc fajn, děti byly psama nadšeni a pěkně pozorně poslouchaly a pěkně se do diskuzí a celé „přednášky“ zapojovaly J !!Domů jsme dojeli až po 18 hod,bylo to celkem náročné ,ale byla jsem ráda že alespoň těchto 100 zúčastněných dětí a jejich vedoucí se na psi budou dívat (–doufám-) jinak než dosud a budou vědět alespoň trochu, jak se chovat k cizím psům, kde psa hladit ,jaké povely by pejsci měli znát, jak a v jakých oborech můžou pejsci lidem pomáhat, co je to canisterapie a kde se používá, atd… J !

Obrazek

úterý k nám na chatu na návštěvu dorazili Verunka s Radom a RR holkama Bonou a Sheenou.Dali jsem si kafčo a pak vyrazili na kopec nad chatu na louky, psiska se pěkně vyřádili,cestou jsme potkali nádherné dostihové koně s jezdci, kt. trénoval běhy do kopců.Supr pohled !

Obrazek

Na 14hod jsme jeli na běhání jen s Amem a Niobe a Freyunkou, Gezánek s Domkem zůstali doma. Večer jsme jeli na pivko na penzionek za ostatníma J ! Opět supr den J !

 

Ve středu jsem měla „táhnout“ výlet-prej tak od 10hod do 14hod, aby to ušli starší psíci a ujeli kočárky s miminama… no lehce se to řeklo, ale celkem sem si nalámala hlavu, ale myslím že nakonec se mi to podařilo a celkem sem podmínky splnila(i přesto že nakonec žádný kočárek nejel J ) ! Freyunka nám tento den začala poprvé hárat tak šla s Jírou na jinou vychajdu bez ostatních pejsků, už je velká holka, berunka naše J !

Auty jsme dojeli za Karlovou Studánku a z parkoviště obešli skály zvané Lyra. Šli jsme po lesní asfaltce kolem lesácké chajdy Sedlovky až ke kříži na skále a zpět. Trasa měla 8,5 km a myslím že to byla fajn vychajda ! Am si našel nového kámoše RR Garpa, kt si moc oblíbil (až jsem byla překvapena J ! )takže chodili s Gezánkem jako „svatá trojice“ J a vedli celou výpravu..no sem tak se jim tam mezi ně zamotalo cosi bílého…ano ano naše Nína J !

Obrazek

Ve čtvrtek nás čekal poslední, 3tí trénink, kde jsme pesům dopřáli pouze jeden běh , neb jak všichni zúčastnění ví, museli jsme natírat a natírat plot, kt je snad nenatřitelný, neb se každým rokem kus z něj vymění a musí opět natřít hihi J !

Obrazek

Odpoledne jsme jeli s kamarády na Hartu se vykoupat a večer jsme vzali na penzion hru jménem Aktiviti, kt jsme si v Chorvatsku hrozně oblíbili a vytvořili jsme týmy – já+Domča a Natálka – za ČR a Majklik s Radom a Verunkou za SK a šli jsme hrát (v domění že Slováky rozdrtíme…). No jak to dopadlo? Vyhráli Slováci, klobouk dolů, české slovíčka , o kterých tako hra je, a přesto vítězí Slováci J ! Byla to fakt sranda a na druhou hru se přidali i Mišák s Daškou od kříženeček Moly a Enny a Natálčiným Míšou ! Byla to fakt zábavička a snad si to ještě někdy zopáknem, co vy na to J ??!!

Obrazek

pátek jsme zůstali celý den na chatičce až k večeru jsme šli na pokec na penzionek.

 

Sobota byla ve znamení závodu… Tentokrát byli RR bez PP jen 3 a to Am, jeho miláček bráška Gezánek a Dasty. Kluci běželi obě kola spolu. Druhé kolo jsem nechala pánečka ať se stará o Ama a téměř celé jsem profotila, a konečně jsem si užívala krásu psů v běhu !Musím říct že se tento závod Amovi fakt povedl, běhal pěkně, moc nenadbíhal a krásně skákal překážky … Amíček byl 1. a  stal se tímto závodem MISTREM MORAVY pro rok 2008, Gezánek byl 2, tedy je VÍCEMISTR MORAVY (mooooc mu gratulujeme !) a Dasty byl 3, i jemu moc gratulujem!

Obrazek

 

Obrazek

 (Foto našeho modela - klik na obrázek :-) ! )

 

Večer jsme si na penzionu prohlídli  pár fotek ze závodu a rozloučili se s účastníky campu ! Bylo to opět supr a děkujeeeem J !!!!!!!!!!!!!

  

FOTKY z :

 

1.tréninku : https://amnio.rajce.idnes.cz/1.trenink/

 

návštěvy Wandellméráčků : https://amnio.rajce.idnes.cz/Wandellmeraci_u_nas_na_chate/

 

dětského tábora : https://amnio.rajce.idnes.cz/detsky_tabor_4.8.08/

 

3.tréninku : https://amnio.rajce.idnes.cz/3._coursing.trenink%2Caktiviti/

 

návštěvy RR holek a výletu : https://amnio.rajce.idnes.cz/BonySheena_u_nas%2C_vylet_kolem_Lyry/

 

ze ZÁVODU : https://amnio.rajce.idnes.cz/Vlkodavci/

                        https://amnio.rajce.idnes.cz/Zavod_-_Mistrovstvi_Moravy/

                        https://amnio.rajce.idnes.cz/Vyhlaseni/

 

Foto - "všehochuť" z campu od páníka :-) : https://amnio.rajce.idnes.cz/Majkl_coursing_camp_08/

   

Další fotky od ostatních fotografů (díky Sluníčkovic rodině - https://slunickovi.rajce.idnes.cz/ , Martince s Centíkem - https://jujda.rajce.idnes.cz/ , Peťce od RR Emilky a křížence Špeka , Kačce a Davidovi od RR Lambry Katama King - https://lambra.rajce.idnes.cz/ a Šárce a Kamilovi od RR kluků - https://cooliik.rajce.idnes.cz/ ) zde : https://amnio.rajce.idnes.cz/od_ostatnich/

A fota od tety Barči z koupání na Hartě : https://alexapepee.rajce.idnes.cz/Koupacky_na_Slezske_Harte/#album

 

Kopírování textů a fotek z těchto stránek je bez svolení autora zakázáno !!!

Vytvořeno službou Webnode

TOPlist