Chovatelská stanice Ninya Órë

SABT 2012 – Česká Republika

 

VÝSLEDKY : APPRAISAL SABT ČR.doc (1,2 MB) 

   

 

 

Drazí příznivci plemene boerboel, v letošním roce je poslední možnost získat rodokmeny – pedigree od SABT i pro psy kteří jsou registrovaní v jiné organizaci pro chov boerboelů (KUSA – FCI, EBBASA nebo BI).

Od roku 2013 již tato možnost nebude. Procentuelního ohodnocení - Appraisalu se budou moci zúčastnit, ale již nedostanou SABT rodokmen. To znamená, že tito psi nebudou zařazeni do dalšího chovu v SABT. 

Toto rozhodnutí padlo na posledním zasedání vedení a členů SABT.

Pro zájemce je mimo jiné kompletní zápis z jednání na stránkách SABT.  

Za podpory přátel jsem se proto rozhodla nabídku SABTu přijmout a zorganizovat v ČR appraisal.

 

Chtěla bych Vás tímto srdečně pozvat na 1. appraisal SABTu v ČR, který proběhne 20. 10. 2012 v 9.00 hod v  krásném areálu Ranče Kostelany (obec Kostelany), nedaleko Kroměříže.

 

Hodnocení probíhá na základě procentuelního ohodnocení  základních rysů psa v porovnání se standardem (v SABT jich je kolem 100). Jedním důležitým kriteriem je také chování psa.

Hodnotit bude certifikovaný rozhodčí SABT pan Dolph Carstens z Anglie, který se plemenem Boerboel zabývá mnoho let a hodnotí psy po celém světě. V rámci apprisalu se nám všem naskytne možnost odborného zodpovězení dotazů a sdílení informací ohledně tohoto fascinujícího plemene.   

 

V případě Vašeho zájmu o hodnocení, zašlete prosím závaznou přihlášku na e-mail: boerboelcz@email.cz a to do 30. 9.  2012.

Cena appraisalu je 2025,- Kč pro členy SABT (z čehož 70 EUR je pro organizaci, zbytek jsou náklady na transfer,občerstvení rozhodčího         a pronájem haly) a 2400,- Kč pro ostatní zájemce (z čehož je 85 EUR pro organizaci, zbytek jsou náklady na transfer,občerstvení rozhodčího    a pronájem haly). Platbu posílejte, prosím, na účet : 1410706123/0800 a uveďte do zprávy pro příjemce své jméno a příjmení. 

 

Jakékoli Vaše dotazy a připomínky směrujte prosím na e-mail: boerboelcz@email.cz, či na tel.číslo : +420777258681

 

Těšíme se na všechny milovníky boerboelů ;)!

S pozdravem Eva Handlová a Marek Hybl.

 

 

PŘIHLÁŠKA KE STÁHNUTÍ

Kopírování textů a fotek z těchto stránek je bez svolení autora zakázáno !!!

Vytvořeno službou Webnode

TOPlist