Chovatelská stanice Ninya Órë

"L"

Naše skvělá Hadinka se stala poprvé mámou - * 21.1.2020

Otcem vrhu je náš nádherný Shaman, jež je přímý potomek psů dovezených z Afriky. Oba mají skvělé výsledky jak zdravotní, tak výstavní a naprosto úžasné povahy !

Narodilo se 6 psích miminek - 2 holky, 4 chlapečci. L´Dalila, Lerato, L´Simba, 

L´Kobbi, L´Babu, L´Ekua.

 

 

rodokmen štěňátek :

Matka čekatelka 37.den těhulství ;)

nové foto Shamánka :

naši svalouši ;)

láska jako trám

 

Pokud máte zájem o štěně boerboel prosím kontaktujte nás : boerboelcz@email.cz

 

Štěně od nás dáme pouze do rodinného prostředí,lidem, jež si koupi tohoto krásného plemene řádně rozmysleli, jsou si vědomi síly a povahy boerboela, chtějí být s námi nadále - alespoň v částečném - v kontaktu (jsme rádi za kontakt i po prodeji štěněte!).My nic o našich psech netajíme a o čemkoli si s vámi rádi promluvíme, ale i vy,prosím, od nás očekávejte otázky,jež budou vést k poznání do jakého prostředí by případně naše štěně mělo jít, kde bude bydlet, spát, čím bude krmeno a co od něj očekáváte (výstavy, výcvik,..) Jednoduše, potřebujeme znát informace,které nám řeknou,jak by se u vás naše psí dítě mělo a jak by si u vás žilo ;) !

Cena boerboela se v ČR pohubuje 25.000,- - 35.000,- (dle kavility rodiču a daného štěněte - jeho předpokladů pro výstavy, bud.chov atd.. ).

Chápu, že i cena je důležitá informace při koupi psa, ale prosím pochopte zase vy, že pokud bude někoho zajímat v 1.řadě POUZE a především cena a začne s námi konverzaci touto otázkou, můj zájem prodat naše štěně tomuto člověku , okamžitě končí!!! ;)

 

Eva Handlová

 

 

Kopírování textů a fotek z těchto stránek je bez svolení autora zakázáno !!!

Vytvořeno službou Webnode

TOPlist